INWESTYCJE ZAKOŃCZONE

NICOLAS BUSINESS CENTER

 

To to nowoczesny 6 piętrowy budynek biurowy z własnym dużym parkingiem podziemnym. Centrum Biznesowe położone jest tuż przy Rynku. Skala, wyraźnie zdefiniowana forma i doskonała ekspozycja biurowca w znaczący sposób wpływają na jego rozpoznawalność i w sposób zdecydowany lokują obiekt w przestrzeni miasta. Budynek oferuje 10 500 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Duże przeszklenia na poszczególnych kondygnacjach zapewniają doskonały dostęp światła naturalnego, a nowoczesna kompozycja elewacji kształtuje bardzo współczesny i dynamiczny obraz obiektu. Dzięki zaawansowanej technologicznie infrastrukturze budynek spełnia najwyższe współczesne standardy: wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, systemy bezpieczeństwa, monitorowania. Autorem projektu jest pracownia - Wrocławskie Biuro Inwestorskie "Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa".

1/5
1/7

AMSTERDAM

 

Elegancki, harmonijny, 8-piętrowy, przestrzenny formą i skalą budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się 157 mieszkań i 3 lokale usługowe. Zaletą mieszkań jest ich różnorodność, dostosowana do potrzeb i gustów przyszłych właścicieli. Amsterdam to doskonała alternatywa dla osób poszukujących idealnej przestrzeni do życia. 

Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni – od 36 do 85 m2. Na poziomie -1 oraz 0 zlokalizowany jest garaż podziemny. Ekologiczny charakter inwestycji podkreślono projektując na dziedzińcu zielony taras – Twój “prywatny ogród”. Inwestycja korzysta z nowoczesnych technologii - system nawadniania wodą deszczową oraz energooszczędne oświetlenie zewnętrzne. Na terenie inwestycji znajduje się zielony skwer z placem zabaw,
a cały teren jest ogrodzony.

ŻEROMSKIEGO 53

 

To 6-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku. W inwestycji znajduje się 56 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.  

Wszystkie mieszkania inwestycji posiadają ekspozycję na słoneczne strony świata. 1, 2, 3 lub 4 pokojowe układy mieszkań z balkonami są zaprojektowane tak, by ciekawie wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego i zapewnić pełną funkcjonalność pomieszczeń.

Mieszkalna o zróżnicowanej powierzchni – od 29 do 79 m2. Na ostatnim piętrze lokale mieszkalne zostały wyposażone w duże tarasy, a na poziomach -1 oraz 0 zlokalizowane są miejsca postojowe.
Dbając o komfort mieszkańców, w  budynku znajduje  się niskoszumowa winda, izolowane szachty techniczne, okna o zwiększonej izolacji akustycznej oraz podgrzewany wyjazd z garażu podziemnego. Budynek jest ogrodzony od strony wewnętrznego dziedzińca oraz monitorowany 24h.

1/5

GC DEWELOPER

Sp. z o.o.

ul. Dmowskiego 17b

50-203 Wrocław

NIP 8982202091, KRS 00442982
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN
Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna
VI Wydział Gospodarczy

BIURO SPRZEDAŻY
Nicolas Business Center

ul. Św. Mikołaja 19, IVp.

50-128 Wrocław

T: 71 321 52 00
E: sprzedaz@gc-deweloper.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby udzielenia odpowiedzi oraz z zapoznaniem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. 

NIE PRZEGAP OKAZJI 
Bądż z nami na bieżąco i dowiedz się
o najlepszych ofertach. Podeślemy je jeśli wyrazisz na to swoją zgodę.

na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych  WIĘCEJ INFORMACJI

przesyłanie informacji marketingowych.  
WIĘCEJ INFORMACJI