top of page

INWESTYCJE ZAKOŃCZONE

NICOLAS BUSINESS CENTER

 

To to nowoczesny 6 piętrowy budynek biurowy z własnym dużym parkingiem podziemnym. Centrum Biznesowe położone jest tuż przy Rynku. Skala, wyraźnie zdefiniowana forma i doskonała ekspozycja biurowca w znaczący sposób wpływają na jego rozpoznawalność i w sposób zdecydowany lokują obiekt w przestrzeni miasta. Budynek oferuje 10 500 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Duże przeszklenia na poszczególnych kondygnacjach zapewniają doskonały dostęp światła naturalnego, a nowoczesna kompozycja elewacji kształtuje bardzo współczesny i dynamiczny obraz obiektu. Dzięki zaawansowanej technologicznie infrastrukturze budynek spełnia najwyższe współczesne standardy: wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, systemy bezpieczeństwa, monitorowania. Autorem projektu jest pracownia - Wrocławskie Biuro Inwestorskie "Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa".

AMSTERDAM

 

Elegancki, harmonijny, 8-piętrowy, przestrzenny formą i skalą budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się 157 mieszkań i 3 lokale usługowe. Zaletą mieszkań jest ich różnorodność, dostosowana do potrzeb i gustów przyszłych właścicieli. Amsterdam to doskonała alternatywa dla osób poszukujących idealnej przestrzeni do życia. 

Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni – od 36 do 85 m2. Na poziomie -1 oraz 0 zlokalizowany jest garaż podziemny. Ekologiczny charakter inwestycji podkreślono projektując na dziedzińcu zielony taras – Twój “prywatny ogród”. Inwestycja korzysta z nowoczesnych technologii - system nawadniania wodą deszczową oraz energooszczędne oświetlenie zewnętrzne. Na terenie inwestycji znajduje się zielony skwer z placem zabaw,
a cały teren jest ogrodzony.

KOMINIARSKA 15

 

To kameralne osiedle, na którym znajdują się 42 mieszkania z ogródkami lub tarasami. Zaciszna lokalizacja zapewnia komfort i bezpieczeństwo lokatorom. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni – od 65 do 75 m2

Wszystkie mieszkania inwestycji posiadają ekspozycję na słoneczne strony świata. 3 lub 4 pokojowe układy mieszkań z tarasami lub ogródkami są zaprojektowane tak, by  wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego i zapewnić pełną funkcjonalność pomieszczeń.

Przyjazne otoczenie, niespotykany w mieście klimat i  ciekawe rozwiązania architektoniczne szybko spotkały się z uznaniem nabywców, jak również niezależnych portali deweloperskich.

ŻEROMSKIEGO 53

 

To 6-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku. W inwestycji znajduje się 56 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.  

Wszystkie mieszkania inwestycji posiadają ekspozycję na słoneczne strony świata. 1, 2, 3 lub 4 pokojowe układy mieszkań z balkonami są zaprojektowane tak, by ciekawie wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego i zapewnić pełną funkcjonalność pomieszczeń.

Mieszkalna o zróżnicowanej powierzchni – od 29 do 79 m2. Na ostatnim piętrze lokale mieszkalne zostały wyposażone w duże tarasy, a na poziomach -1 oraz 0 zlokalizowane są miejsca postojowe.
Dbając o komfort mieszkańców, w  budynku znajduje  się niskoszumowa winda, izolowane szachty techniczne, okna o zwiększonej izolacji akustycznej oraz podgrzewany wyjazd z garażu podziemnego. Budynek jest ogrodzony od strony wewnętrznego dziedzińca oraz monitorowany 24h.

bottom of page